martinpot-interiors.com

  / profiel

/ weblog

/ weblinks

/ columns

/ projecten
        interieur
        meubel
        toneel
        grafisch
        studies
        beelden &
           tekeningen


/ contact

/ home

Webdesign
Stammeshaus.com

 

oktober 2006

view

als regelmatig bezoeker van de Beeldentuin van het Kroller-Muller Museum was tot dusver 1 beeld me ontgaan: View van R.W. van der Wint. Ca. 10 meter hoge gevouwen cor-ten stalen platen in de vorm van een varen rijzen hoog op op een kleine heuvel in dit prachtige park. Een indrukwekkend beeld; zowel wanneer je er binnen in staat en alleen naar de hemel kunt kijken als van buitenaf wanneer het zich opent naar en afsteekt tegen de hemel. Wat een verschil met een ander geliefd ouder objekt: de Iglo van Mario Merz in dezelfde Beeldentuin. Gesloten; bekleed met natuurstenen platen, de wereld buitengesloten maar vol mysterie van binnen. Rudi van der Wint overleed in 2006; Merz, geboren 1925 in Turijn, leeft nog steeds.
http://www.kmm.nl

Geplaatst 16 oktober 2006 14:51 h. Reacties (0)


interactief behang

Interactiviteit m.b.t. computers blijkt zich niet te beperken tot de uiterst getergde Amerikaan die enige tijd geleden zijn jachtgeweer leegschoot op een computer die zich niet volgens verwachting gedroeg. Met de nieuwste vinding van Microsoft had deze schutter zich misschien wel 2x bedacht: interactief behang.
In het Amerikaanse huis van de Toekomst toonde Microsoft een spiegel in de slaapkamer die tevens dienst doet als beeldscherm; een ander scherm elders toont foto´s en video´s. Verborgen touchscreens in de muren vormen geintegreerde besturing van het computerhuis.
Het wachten is nu op een interactief videospel dat terugschiet...................
Bron: http://www.webwereld.nl

Geplaatst 01 oktober 2006 16:39 h. Reacties (0)